• Polecane:

Dlaczego warto zainwestować w centralny odkurzacz?


Zastanawiasz się, czy centralny odkurzacz będzie właściwym rozwiązaniem w Twoim domu? Zapoznaj się z poniższymi korzyściami, które ułatwią Ci decyzję.

Czystszy i zdrowszy dom

mieszkanie

Zwykłe odkurzacze tylko recyrkulują kurz oraz szkodliwe alergeny, takie jak roztocza i spaliny. Natomiast centralny odkurzacz usuwa cały brud i alergeny, nawet z najmniejszych zakamarków, a jego spaliny zostają odprowadzone na zewnątrz. Dzięki temu centralny odkurzacz może znacząco poprawić jakość powietrza w Twoim domu, czyniąc go zdrowszym miejscem do życia.

Mocny system podciśnienia

Takie systemy są niemal kilkukrotnie potężniejsze i mają znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjne odkurzacze. Ssanie o dużej mocy przemysłowej oznacza szybsze i dokładniejsze wychwytywanie pyłu, zapewniając głębokie i kompletne oczyszczanie każdej powierzchni w Twoim domu. Dzięki wężowi odkurzającemu i osprzętowi do czyszczenia dywanów, twardych podłóg, tapicerki, żaluzji, samochodów, ubrań, komputerów, a nawet zwierząt domowych, nic nie ucieknie od mocy centralnego odkurzacza.

Łatwy w utrzymaniu

Jedną z oczywistych zalet centralnego urządzenia pochłaniającego kurz i brud, jest to, że zostało ono zaprojektowane tak, aby zapewnić bezproblemowe działanie przez lata. Z reguły takie odkurzacze służą kilkanaście lat. Tak więc, oprócz opróżniania wiadra raz w roku, nie ma potrzeby przeprowadzania konserwacji. Możesz zatem mieć pewność, że robisz wszystko, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Poza tym nie musisz już pozbywać się odkurzacza co trzy lub cztery lata, kupować worki co kilka miesięcy lub wymieniać filtry co kilka tygodni.

Komfortowe czyszczenie

Dzięki centralnemu systemowi, odkurzanie staje się lekkim zajęciem domowym, a nie ćwiczeniem wymagającym podnoszenia ciężarów. Łatwo przechodzić od zadania do zadania, od poziomu do poziomu, od podłogi do sufitu, za pomocą lekkich węży i ergonomicznych narzędzi. Przeciętny przenośny odkurzacz waży 6 kg, podczas gdy centralny wąż i uchwyt próżniowy to tylko 2 kg.

Cichy

Ponieważ centralny odkurzacz może znajdować się w garażu, pomieszczeniu gospodarczym, pod schodami, w szafie lub na poddaszu, będziesz mógł cieszyć się cichym odkurzaniem. Dzięki temu bez problemu usłyszysz dzwoniący telefon, dzwonek do drzwi, wołanie dzieci, a nawet ulubioną muzykę, zamiast hałaśliwego, śmierdzącego silnika.

Zwiększa wartość domu

Jeśli zdecydujesz się sprzedać swój dom, Twój centralny odkurzacz będzie pożądanym urządzeniem przez potencjalnych klientów. Co wpłynie również na ostateczną wartość nieruchomości. Jednakże możesz nawet chcieć zabrać swoje urządzenie do nowego domu.źródła:
http://centralnyodkurzacz.eu/ - Serwis odkurzaczy